HomeListy startowe

Listy startowe


Powitanie Lata 2016

Początek zawodów godz. 11.00
Konkurs nr 1 – Brązowa odznaka:
Grupa I

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

Godz. startu

1

Weronika Cwalińska

Kastet

11.00

2

Gabriela Szabłowska

Flicka

11.05

3

Katarzyna Komsta

Juna

11.10

4

Katarzyna Dobrowolska

Rewia

11.15

5

Jakub Foks

Michelle

11.20

Grupa II

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

Godz. startu

1

Natalia Wrona

Kastet

11.30

2

Katarzyna Chrząstkowska

Flicka

11.35

3

Julia Szypiło

Juna

11.40

4

Dorota Mocarska

Rewia

11.45

5

Inga Wach

Laponia

11.50

Grupa III

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

Godz. startu

1

Mirek Pielach

Kastet

11.55

2

Natalia Kutrzepa

Flicka

12.00

3

Agnieszka Gajko

Juna

12.05

Konkurs nr 2 – srebrna odznaka

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

Godz. startu

1

Edyta Legowicz

Kastet

12.20

2

Inga Wach

Laponia

12.26

3

Marta Musiałek

Bączek

12.32

4

Dorota Mocarska

Juna

12.38

5

Natalia Gajko

Kastet

12.44

Konkurs nr 3 – Kłusaki:

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

Godz. startu

1

Mikołaj Studziński

Flicka

12.48

2

Nina Foks

Michelle

12.52

Przerwa do godz. 13.30

Konkurs nr 4 – pony games godz. 13.30

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

1

Aleksandra Chmielewska

Juna

2

Mikołaj Studziński

Rewia

3

Gabriela Szabłowska

Flicka

4

Nina Foks

Michelle

Przerwa do godz. 14.20

 

Konkurs nr 4 – pony games godz. 13.30

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

1

Aleksandra Chmielewska

Juna

2

Mikołaj Studziński

Rewia

3

Gabriela Szabłowska

Flicka

4

Nina Foks

Michelle

Przerwa do godz. 14.20

Konkurs nr 5 – LL – 60 cm godz. 14.20

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

1

Marta Musiałek

Bączek

2

Gabriela Szabłowska

Flicka

3

Julia Szypiło

Juna

4

Weronika Cwalińska

Kastet

5

Jakub Foks

Michelle

6

Kalina Borys

Walor

7

Katarzyna Dobrowolska

Rewia

8

Katarzyna Chrząstkowska

Flicka

9

Agnieszka Gajko

Juna

10

Mirek Pielach

Kastet

11

Natalia Wrona

Rewia

12

Marta Musiałek

Kaktus

Konkurs nr 6 – LL-70 cm

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

1.

Marta Musiałek

Kaktus

2

Mirek Pielach

Kastet

3

Jakub Foks

Michelle

4

Kalina Borys

Walor

5

Weronika Cwalińska

Rewia

6

Natalia Wrona

Juna

7

Marta Musiałek

Bączek

8

Natalia Gajko

Kastet

Konkurs nr 7 LL- 80 cm

Lp.

Imię i Nazwisko

Koń

1.

Natalia Gajko

Kastet

2.

Magda Ziętek

Naster

Dekoracja zawodników biorących udział w zawodach po zakończeniu konkursów.


Mikołajki 2015

SKOKI PDF
PONY GAMES PDF
L2, L3 i KŁUSAKI PDF
BRĄZOWA I SREBRNA ODZNAKA JEŹDZIECKA PDF

 

Copyright ©2011 - 2016 STAJNIA ATUT All rights reserved.